Jak działa Spirulin Plus? Opinie.

Zakwaszenie organizmu to nic innego jak zmiana środowiska z optymalnego na bardziej kwasowe. Skutkuje między innymi problemami trawiennymi, kłopotami z wypróżnianiem oraz defektami zewnętrznymi (wypryski, brzydki zapach z jamy ustnej itd.).

Jednym z najciekawszych rozwiązań, które okazują się skuteczną bronią na zakwaszony organizm jest Spirulin Plus. To kompozycja dwóch, niezwykle silnych, ale w pełni bezpiecznych składników – chlorelli oraz spiruliny.

Spirulin Plus – opinie
Czy jest inna, lepsza forma recenzji niż opinie innych? Nie! Dlatego też, postanowiliśmy przytoczyć, kilka wyszukanych mini-recenzji. Zapraszamy do lektury.

Karolina88, użytkowniczka forum Wizaz.pl napisała:
Odkwaszałam organizm wielokrotnie, zawsze z pozytywnym skutkiem. To prawda, że dieta zasadowa jest skuteczna. Jednak, ja preferuję suplementację Spirulin Plus, gdyż działa szybciej, bezpieczniej i wygodniej.

Michas12, użytkownik forum Senior.pl napisał:
Według mnie najwygodniej byłoby skorzystać ze spiruliny. Ja osobiście stosowałem Spirulin Plus (dodatkowo zawiera chlorellę i wiele innych składników) i przyniosło to bardzo szybkie rezultaty. Równowaga w organizmie wróciła błyskawicznie.

Karla89, użytkowniczka forum Stylistka.pl napisała:
Stosowanie Spirulin Plus to wygoda. Ja za wygodę mogę płacić. W moim przypadku sprawdza się idealnie. Miałam mocno zachwiane pH. Na szczęście, dwumiesięczna kuracja przywróciła wszystko do normy.

Tomson, użytkownik portalu PoradnikZdrowie.pl napisał:
Z odkwaszaniem organizmu u mnie bywało naprawdę różnie. W 100% pomógł mi tylko jeden srodek, a konkretniej – Spirulin Plus. 1 miesiąc stosowania i pH wynosi 7,40, czyli zawiera się w normie. Jak najbardziej polecam.

Marko, użytkownik portalu ABCZdrowie.np napisał:
Prawdą jest, że soda oczyszczona czy ocet jabłkowy są skuteczne, ale mało komfortowe. Wolę Spirulin Plus. Działa jeszcze szybciej, a wygoda stosowania na najwyższym poziomie.

Chcesz wiedzieć więcej na temat Spirulin Plus? Koniecznie odwiedź serwis: odkwaszaczorganizmu.pl.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*