Wypełnianie ust kwasem hialuronowym

Duże i pełne usta to domena atrakcyjności kobiety. Nic więc dziwnego, że Panie tak ochoczo korzystają z zabiegów modelujących ten element ciała. Wypełnianie ust jest zabiegiem niezwykle powszechnym.

Kwas hialuronowy, a modelowanie ust

Usta modelować można różnymi preparatami (m.in własnym tłuszczem). Zdecydowanie najczęściej wybieranym rozwiązaniem jest kwas hialuronowy – związek, który naturalnie występuje w organizmie człowieka, przez co jest w pełni bezpieczny.

Wraz z wiekiem, w organizmie kobiety dochodzi do znacznego obniżenia ilości kwasu hialuronowego. To doprowadza do znacznego ograniczenia jędrności i sprężystości ust i nie tylko. Znakomita zdolność do wiązania cząsteczek wody, 100% gwarancja bezpieczeństwa, brak skutków ubocznych oraz powikłań, sprawia, że kwas hialuronowy jest wybierany przez zdecydowaną większość kobiet modelujących swoje ciało.

Wypełnianie ust kwasem hialuronowym – jak wygląda zabieg?

Wypełnianie ust kwasem hialuronowym to zabieg, który nie trwa zbyt długo. Zwykle nie dłużej niż pół godziny. Realizowany jest przy znieczuleniu miejscowym.

Przed zabiegiem lekarz przeprowadza szczegółowy wywiad dotyczący zarówno oczekiwań pacjentki, jak i przebytych chorób, urazów, infekcji. Pacjentka zostaje poinformowana o całym przebiegu, okresie rekonwalescencji oraz możliwych efektach.

Przygotowany kwas hialuronowy wprowadzany jest bezpośrednio w usta, bardzo cienką igłą. Następnie usta są modelowane poprzez swojego rodzaju masaż.

Rekonwalescencja, czas po zabiegu

Praktycznie od razu po wykonaniu zabiegu można powrócić do normalnego funkcjonowania. Przez pierwsze godziny należy unikać ruchów mimicznych, rozciągania ust oraz konsumpcji.

W pierwszych dnia nie zaleca się nadmiernej ekspozycji na słońce, wysiłku fizycznego oraz nadużywania kosmetyków i solarium. Pełen efekt modelowania (bez obrzęku) można zobaczyć zwykle już po 48-72 godzinach.

Efekty wypełniania ust kwasem hialuronowym utrzymują się do kilku miesięcy. Osoby, które bezustannie chcą cieszyć się efektem dużych, ponętnych ust mogą korzystać z uzupełniania co kilka tygodni.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*