Sposoby na większe piersi – zabiegi medycyny estetycznej

Posiadaczki biustu w rozmiarze „A” lub „B” bardzo często pragną powiększyć swoje piersi. Wszak, to niezwykle ważny element kobiecej urody.

Panie decydują się na rozmaite formy powiększania piersi. Zdecydowanie najbardziej popularne są te, które można zrealizować w gabinetach medycyny estetycznej. W końcu, gwarantują one zdecydowanie najwyższą skuteczność.

Powiększanie tłuszczem
Piersi można powiększyć poprzez realizację tzw. autoprzeszczepu tkanki tłuszczowej. Lipomodeling, bo tak właściwie nazywa się zabieg powiększania piersi własnym tłuszczem, to rozwiązanie, które charakteryzuje się niezwykle wysoką skutecznością i naturalnym efektem.

Uzyskana tkanka tłuszczowa podczas zabiegu liposukcji poddawana jest odwirowaniu, a następnie aplikowana jest bezpośrednio w okolice mięśnia piersiowego. Niestety, ze względu na różncie w przyswajalności trudno przewidzieć finalny rezultat zabiegu.

Powiększanie kwasem hialuronowym
Sporą popularnością pochwalić się mogą również formy powiększania biustu przy wykorzystaniu kwasu hialuronowego. To metoda, którą cechuje niezwykle mała inwazyjność. Wszak, specjalnie przygotowany preparat wypełniający podawany jest cienką igłą, a sam zabieg realizowany jest przy znieczuleniu częściowym.

Niestety, ta metoda ma jedną wadą – trwałość. Rezultaty zabiegu utrzymują się przez czas określony. Zwykle do 30 miesięcy. Pacjentka może jednak, co kilka miesięcy realizować zabiegi uzupełniające, co pozwoli zachowywać stały efekt.

Powiększanie implantami piersiowymi
Zabieg powiększania piersi przy wykorzystaniu implantów piersiowych to rozwiązanie najbardziej inwazyjne. Jednakże, przy tym daje zdecydowanie najlepsze rezultaty i trwałość. Efekt utrzymuje się dożywotnio. Co więcej, pacjentka ma swobodę wyboru jeśli chodzi o kształt, wielkość oraz rodzaj wypełnienia implantu piersiowego.

Alternatywnie, czyli kilka słów o naturalnych metodach powiększania piersi
Biust można powiększyć także wykorzystując naturalne metody. Skutecznością na dosyć wysokim poziomie mogą pochwalić się tabletki (suplementy diet) oraz żele. Zastosowanie znajdują również specjalne diety oraz ćwiczenia. Należy mieć jednak na uwadze, że z żadna z powyższych metod nie stanowi gwarancji efektywności – w przeciwieństwie do zabiegów medycyny estetycznej.

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*