Jak powiększyć członka?

Tak jak Panie przykładają dużą uwagę do wielkości i jędrności swojego biustu, tak Panowie zwracają szczególną uwagę na rozmiar i grubość swojego członka. Jest to na tyle istotna kwestia, że wielu mężczyzn bardzo poważnie myśli o powiększeniu swojego penisa.

Dla wielu mężczyzn – rozmiar ma wielkie znaczenie. Panowie w strachu przed odrzuceniem lub niezadowoleniem partnerki sięgają po rozmaite metody powiększania penisa. Poniżej przedstawiamy najpopularniejsze z nich.

Tabletki na powiększanie penisa

Zdecydowanie najwygodniejsza forma powiększania penisa. Mężczyźni bardzo chętnie sięgają po te rozwiązanie, gdyż jest w pełni bezpieczne, niezbyt kosztowne i daje satysfakcjonujące rezultaty (nie w każdym przypadku).

Stosując tabletki na powiększanie penisa nie można spodziewać się ogromnych wzrostów. Liczne badania pokazują jednak, że jest to rozwiązanie skuteczne (np. Test Member XXL wykazał średni wzrost w postaci 5 centymetrów).

Tabletki wpływają zarówno na długość, jak i obwód penisa.

Kremy na powiększanie penisa

Preparaty do stosowania miejscowego zazwyczaj mają bardzo podobny skład do tabletek. Jest to nieco mniej popularna metoda, gdyż wygoda stosowania jest znacznie niższa.

Wzrosty u mężczyzn oscylują w granicach 1-4 centymetrów w długości oraz 2-5 w obwodzie.

Kwas hialuronowy

Rozwiązaniem, które ma swoich zwolenników jest wszczepianie preparatu naturalnie występującego w ludzkim organizmie. Kwas hialuronowy powiększa penisa (głównie obwód). Sprawia, że członek jest masywniejszy.

Sam zabieg nie jest zbyt bolesny i nie powoduje powikłań. Jego koszt to minimumum kilka tysięcy złotych.

Operacja chirurgiczna

Penisa można powiększyć również poprzez zabieg chirurgiczny, który polega na nacięciu wiązadeł. Efekty to około 3-6 centymetrów w długości penisa. Operacja nie ma wpływu na grubość prącia.

Zabiegi chirurgiczne kosztują co najmniej kilka tysięcy złotych i gwarantują rezultaty na wyżej wymienionym poziomie.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*